Bel ons (010) 288 48 68 of plaats een terugbelverzoek
Ons team

Elke dag spannen onze medewerkers zich in voor uw woongenot. Maak kennis met onze gedreven krachten!

 

Jan

Directeur- bestuurder

Jan@brightwonen.nl

 

Kim

Manager Wonen

Kim@brightwonen.nl

 

 

 

 

Edwin

Hoofd automatisering

Edwin@brightwonen.nl

 

 

 

 

Willem

Hoofd onderhoud

Willem@brightwonen.nl

 

Rakesh

Manager bedrijfsvoering

Rakesh@brightwonen.nl

Diederik

Manager financiën 

Diederik@brightwonen.nl

 

 

 

 

 

Saskia

Communicatie

Saskia@brightwonen.nl

 

 

 

 

 

Willemien

Klantcontactcenter

Willemien@brightwonen.nl